WoodenPlus marka felsefemiz:

 

WoodenPlus markası, her ev için gereken sunum ve dekorasyon ihtiyaçlarının yanı sıra, otel, restoran ve kafeterya gibi işletmelerin de servis ihtiyaçlarını karşılamak için, geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler içerir.

Tüm WoodenPlus Ürünleri, estetik, işlevsellik, hijyen ve uzun ömür açısından makul fiyat seviyelerinde en yüksek kaliteyi sunmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. WoodenPlus ekibi, ürün ve hizmet mükemmelliği ile müşterileri için güvenilir bir marka olmayı taahhüt eder. 

Yiyecekle kontak halindeki ürünlerimiz hakkında:

  • · Bazı ürünlerimiz tek parça "monoblok" ahşaptan imal edilmiştir, kimyasal içermez.
  • · Gıda uyumluluğu olmayan kimyasallar ürünlerimizde kullanılmazlar.
  • · Bazı ürünlerimiz su direnci ve ürün dayanıklılığı için gıda uyumlu mineral yağ ile kaplıdır. Alternatif olarak, hijyen artırmak ve bakterileri oluşumunu önlemek için nano sıvı cam kaplama uygulanır.
  • · Mozaik ürünlerimiz "end-grain" tekniğiyle üretilmiştir. Bıçağınıza zarar vermez,
    yüzeydeki kesik izlerinin çoğunluğunu gizler.

 

Yiyecekle kontak halinde olmayan ürünlerimiz hakkında:

· Gerektiğinde ahşap yüzeyler boyunca sıcaklığı homojenize etmek için alüminyum reflektör kullanılabilir (örnek: sıcak tencere ve ahşap levhalar arasında).

· Bazı ürünlerimize su geçirmezliği sağlamak ve dayanıklılığı arttırmak için su bazlı vernik uygulanır.

· Yemek yeme sırasında destek ve denge sağlamak için ağırlık ve ebatlar optimize edilmiştir.

 

Kullanım ve bakım:

Ürünlerimizi bulaşık makinesinde yıkamayınız ve suda bekletmeyiniz. Hafif sabunlu bezle silip durulayınız ve hemen kurulayınız. Kuruması için daima dik tutun.

Gıda uyumlu yağ kaplı ürünlerimizi zaman zaman gıda güvenli mineral yağ yağlayabilirsiniz. Mineral yağ yok ise yemeklik zeytinyağı da kullanabilirsiniz. Kesme tahtası olmayan ürünlerimizin üzerinde kesme işlemi yapmayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR